देउवाले पुन: विस्तार गरे ५ वटा विभाग (नामावलीसहित)

काठमाडौँ, २६ साउन । नेपाली काँग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवाले पुन: पार्टीका केन्द्रीय विभागहरुमा सदस्य मनोनयन गरेका छन् ।

उनले काँग्रेसको विधान, २०१७ (संशोधन सहित) को धारा २५ (९) बमोजिम केन्द्रीय विभागहरुमा मनोनयन गरेको मुख्यसचिव कृष्णप्रसाद पौडेलले जानकारी दिए ।

विभागहरुमा  मनोनयन भएका सदस्यको नामावली

उद्योग व्यापार विभाग – प्रमुख चिनकाजी श्रेष्ठ

उपप्रमुख –  अनिलकुमार रुग्गटा, पर्सा

सचिव  – दीर्घमान श्रेष्ठ,  चितवन

सदस्य  -आनन्दराज मुल्मी,  कास्की

सदस्य – प्रकाशसिंह कार्की, सोलुखुम्बु

सदस्य – रविन्द्रमान श्रेष्ठ, बाँके

सदस्य -सुदर्शन कार्की, दोलखा

सदस्य – अमरेश चन्द्र बैदार, सिन्धुली

सदस्य -अर्जुन उप्रेती, धादिङ

सदस्य -जनक धामी, वर्दिया

सदस्य- सञ्जय केडिया, पर्सा

सदस्य -बजरंग साह, धनुषा

सदस्य- महेन्द्र साह,  सर्लाही

सदस्य- दीप तनुष प्रताप सिंह, महोत्तरी

सदस्य- रमानन्द जैसवाल, सर्लाही

सदस्य – देवकुमार श्रेष्ठ,  तनहुँ

सदस्य – श्रीप्रसाद श्रेष्ठ (महेन्द्र), स्याङ्जा

सदस्य – विप्लव हमाल, पर्वत

सदस्य – दिनेश खनाल,  नुवाकोट

सदस्य – किरण वली, चितवन

सदस्य – राजेश श्रेष्ठ, काभ्रे

सदस्य – अम्बिका शर्मा,  काठमाडौ

सदस्य – मसिना खड्का भण्डारी,  सिन्धुपाल्चोक

सदस्य – विकास प्रधान,  धनकुटा

सदस्य – अशोक कार्की,  उदयपुर

सदस्य – केदार थापा, इलाम

सदस्य – राजन ढुंगाना,  झापा

सदस्य – बालकुमारी सिटौला, मोरङ

सदस्य – डा। शान्तकुमार शर्मा, रुपन्देही

सदस्य – खिमप्रसाद खराल, दाङ

सदस्य – मणिराम पौडेल, अर्घाखाँची

सदस्य – बालकृष्ण सुवेदी, रोल्पा

सदस्य – नरसिंह मल्ल,  दैलेख

सदस्य – तकदिर लामा,  हुम्ला

सदस्य – सुवर्ण बुढा,  डोल्पा

सदस्य – नरेन्द्र कुँवर, अछाम

सदस्य – सुरेन्द्र अवस्थी, दार्चुला

सदस्य – लव शाही,  कैलाली

सदस्य – राजन श्रेष्ठ, नुवाकोट

सदस्य – तारादत्त पनेरु,  कञ्चनपुर

सदस्य – बीरबहादुर भण्डारी सिन्धुपाल्चोक

आदिवासी जनजाति विभाग – प्रमुख सीता गुरुङ

सदस्य – आनन्दसन्तोषी राई, धनकुटा

सदस्य – उत्तम थाङदेन, तेह्रथुम

सदस्य – दुरेन राई, खोटाङ

सदस्य – इन्द्रबहादुर मुवाहाङ, मोरङ

सदस्य – एन।पी। चेम्जोङ, पाँचथर

सदस्य – सूर्यबहादुर कुलुङ राई, सोलुखुम्बु

सदस्य – शोभित दास धानुक,  धनुषा

सदस्य – हृदयनारायण चौधरी,  रौतहट

सदस्य – वृहस्पति श्रेष्ठ, पर्सा

सदस्य – इग्रासन मण्डल धानुक, बारा

सदस्य – दिनेश चौधरी थारु, पर्सा

सदस्य – लामाकार्पु तामाङ, रसुवा

सदस्य – बैकुण्ठ नारायण प्रधान,  दोलखा

सदस्य – दोर्जे स्याङ्तान,  सिन्धुली

सदस्य – धु्रवराज लामा,  रामेछाप

सदस्य – रविन्द्रजंग तामाङ,  धादिङ

सदस्य – जानकी लामा, मकवानपुर

सदस्य – लेप्टेन यामबहादुर गुरुङ,  स्याङ्जा

सदस्य – क्या. ओमलाल पुलामी,  म्याग्दी

सदस्य – साङ्तो लामा, मनाङ

सदस्य – नर्वु गुरुङ,   मुस्ताङ

सदस्य – रविन्द्रसिंह राना,  रुपन्देही

सदस्य – प्रदीप श्रेष्ठ,  बाँके

सदस्य – बोमबहादुर थापा, पाल्पा

सदस्य – तिलबहादुर घर्ती, रुकुम (पूर्व)

सदस्य – दिपक श्रेष्ठ, रोल्पा

सदस्य – लिला राम थापा मगर,  सुर्खेत

सदस्य – कुन्छाङ टसी लामा, हुम्ला

सदस्य – कमलदेव पुन, जाजरकोट

सदस्य – प्रेमा श्रेष्ठ, डोटी

सदस्य – मानसिंह बुढाथोकी, दार्चुला

सदस्य – राम रसिले चौधरी, कैलाली

सदस्य – फिरु राना,  कैलाली

सदस्य – झक्कु घर्ती मगर,  रोल्पा

सदस्य – विनोदराज मोक्तान, सुनसरी

सदस्य – विश्वम्भर प्रधान, काठमाडौं

सदस्य – आङ्छिरिङ शेर्पा, सोलुखुम्बु

सदस्य – रवि सिंह, काठमाडौं

सदस्य – भुवन गुरुङ, कास्की

सदस्य – सुभाष राई, काठमाडौं

सदस्य – शान्ति लक्ष्मी श्रेष्ठ, काभ्रे

नेपाली जनसम्पर्क समिति समन्वय विभाग – प्रमुख गोविन्द भट्टराई

सदस्य – टंकप्रसाद राई, संखुवासभा

सदस्य – अञ्जनी श्रेष्ठ, चितवन

सदस्य – जगत बराम, गोरखा

सदस्य – विमल ढकाल, पाल्पा

सदस्य – तप्तबहादुर विष्ट, सुर्खेत

सदस्य – विद्या तिमिल्सीना, बाजुरा

सदस्य – सुजितकुमार सिंह, बारा

श्रमिक तथा ट्रेड युनियन विभाग- प्रमुख शिवप्रसाद हुमागाँइ

सदस्य – चन्द्र महर्जन, ललितपुर

सदस्य – सुरेन्द्र तिमिल्सीना, पाँचथर

सदस्य – राजकुमार लिम्बू, मोरङ

सदस्य – नारायण बजगाई, झापा

सदस्य – अम्बिका भट्टराई, ओखलढुंगा

सदस्य – महेन्द्र राई, उदयपुर

सदस्य – जनार्दनराम निरौला, मोरङ

सदस्य – सत्यनारायण रावल, रौतहट

सदस्य – राधाकान्त देव, सप्तरी

सदस्य – अरूण के.सी. , सिरहा

सदस्य – अलाम कुमार सिंह, महोत्तरी

सदस्य – माधव दुलाल, ललितपुर

सदस्य – ऋषवदेव घिमिरे, ललितपुर

सदस्य – यमबहादुर थापा, नुवाकोट (भद्रुटार)

सदस्य – भगवान अधिकारी, काभ्रे

सदस्य – डी.पी. अर्याल, धादिङ

सदस्य – कृष्णचन्द्र बँस्ताकोटी, म्याग्दी

सदस्य – वावुराम पौडेल, लम्जुङ

सदस्य – दीर्घनारायण शर्मा, स्याङ्जा

सदस्य – कुमारवावु अधिकारी , संखुवासभा

सदस्य – नविन श्रेष्ठ, गोरखा

सदस्य – काजीमान श्रेष्ठ , रुपन्देही

सदस्य – बमबहादुर डी.सी., दाङ

सदस्य – झविन्द्र वि.क.,  गुल्मी

सदस्य – रूद्र ओली, बाँके

सदस्य –   सदस्य जुद्धबहादुर थापा, पाल्पा

सदस्य – कलमबहादुर खत्री, सुर्खेत

सदस्य – तीर्थजंग शाही,   सुर्खेत

सदस्य – विष्णुबहादुर शाही, जुम्ला

सदस्य – कल्धर सिंह, जाजरकोट

सदस्य – पदमबहादुर अधिकारी, अछाम

सदस्य – दिलबहादुर बम, डोटी

सदस्य – नन्दराम भट्ट बैतडी

सदस्य – बीर्खबहादुर शाह, कञ्चनपुर

सदस्य – सत्रुधन गुरुङ, भक्तपुर

सदस्य – हर्कबहादुर जी.सी., दैलेख

राज्य प्रशासन विभाग . प्रमुख केशवकुमार बुढाथोकी

सदस्य – रमेश बखती, ललितपुर

सदस्य – शम्भु अधिकारी, काठमाडौं

सदस्य – प्रकाश थापा, काभ्रे

सदस्य – अर्जुन थापा, धादिङ

सदस्य – शंकर अधिकारी, रामेछाप

सदस्य – सागरदास रञ्जित, काठमाडौं

सदस्य – मानबहादुर रावल, अछाम

सदस्य – पूर्णचन्द्र लेखक (पिसी),  बैतडी

सदस्य – शम्शेर वम, बझाङ

सदस्य – मोहनराज पाठक, डडेल्धुरा

सदस्य – राजेन्द्र तिवारी, पर्वत

सदस्य – भरतराज शर्मा, स्याङ्जा

सदस्य – प्रमानन्द कँडेल, बाग्लुङ

सदस्य – इमानसिंह बस्नेत, गोरखा

सदस्य – रोशनवावु थुलुङ, सोलु

सदस्य – रामनारायण ढुंगाना, तेह्रथुम

सदस्य – बावुराम विष्ट,  सुनसरी

सदस्य – महेशचन्द्र साह,  सुनसरी

सदस्य – मातृका नेपाल, ताप्लेजुङ

सदस्य – मनोज घिमिरे, मोरङ

सदस्य – झक्कड बस्नेत,  सुर्खेत

सदस्य – शिवराज जोशी,  दैलेख

सदस्य – रत्न अधिकारी, जाजरकोट

सदस्य – वशिष्ठमणि त्रिपाठी, रुपन्देही

सदस्य – पदमप्रसाद खनाल, कपिलवस्तु

सदस्य – महादेव शाह, दाङ

सदस्य – गोविन्द चालिसे, रुपन्देही

सदस्य – मुकेश थापा, गुल्मी

सदस्य – अशोक गुप्ता, पर्सा

सदस्य – अनन्त कोइराला,  रौतहट

सदस्य – रामप्रसाद मैनाली, सर्लाही

सदस्य – सुधिर गोइत, धनुषा

सदस्य – महेश चौधरी, सिरहा

सदस्य – यामप्रसाद पाण्डे,  स्याङ्जा

सदस्य – ईन्द्रमाया लामा,  चितवन

सदस्य – दिव्य घिमिरे, काठमाडौं

सदस्य – डा। उमेश भट्टराई, काठमाडौं

सदस्य – गणेश राई,  भोजपुर

सदस्य – डा। खगेन्द्र पाण्डव अधिकारी,  झापा

सदस्य – रवि भट्टराई, महोत्तरी

सदस्य – गोकुल खड्का,  ललितपुर

प्रतिक्रिया दिनुहोस्

संबन्धित समाचार

काठमाडौँ, ३  असोज । नेपालमा ७ जिल्ला कोरोनामुक्त भएका छन । स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रवक्ता डा. जागेश्वर गौतमका अनुसार ७ जिल्लामा

विराटनगर, ३ असोज । प्रदेश नं १ का मुख्यमन्त्री शेरधन राईले संविधान सबै जाति, भाषा, धर्म, संस्कृति, लिङ्ग, वर्ण र

वुटवल, ३ असोज । मुख्यमन्त्री शङ्कर पोखरेलले संविधान कार्यान्वयन हुँदै जाँदा सबै पक्षबाट स्वीकार्य पूर्ण सहमतिको दस्तावेजको रुपमा स्थापित भएको

भक्तपुर, ३ असोज । जुद्ध बारुण यन्त्र भक्तपुरको ७७ औं स्थापना दिवस कोरोना संक्रमणकाबीच एक संक्षिप्त कार्यक्रम गरी सम्पन्न भएको